Hakkımızda

Belediye evleri Vilko Villaları A kapısı karşısında bulunan 800 m2 üzerinde 660 m2 kapalı alana sahip 3 katlı okulumuzda 0-3 yaş; 3-6 yaş ve 6-14 yaş ilköğretim çağındaki çocuklarımıza etüt eğitimi verilmekte olup her kat ve iç dizayn yaş gruplarına göre ve yönetmeliğe uygun olarak düzenlenmiştir.  

Okulumuzda toplantı / drama / sinema odası, satranç odası, kütüphane, yemekhane, kapalı oyun ve etkinlik alanlarına ek olarak, içerisinde oyun aletleri, basketbol / voleybol sahası yer alan ve çocuklarımızın serbestçe koşup oynayabilecekleri yeşillikler içinde 3 adet bahçesi bulunmaktadır.  

Sevecen, güler yüzlü, okul öncesi öğretmenliği ve çocuk gelişimi eğitimi almış, kendilerini geliştirmiş ve geliştiren, liderlik ve rehberlik vasıflarına sahip öğretmen kadromuzla, amacımız, çocuklarımız için eğitici, eğlenceli ve sağlıklı bir ortam oluşturmaktır.  Buna ek olarak, çocukların psikolojik gelişimleri bire bir izlenmekte ve velilerle her ay görüşmeler yapılarak bu gözlemlerimiz paylaşılmaktadır.  

Günümüzde, ne yazık ki, eğitim ile hiçbir alakası olmayan kişilerin eğitim kurumları açtıklarını görüyoruz. Tamamen ticari bir bakış açısı taşıyan böyle kurumlarda, çocuklarımıza yapılacak her türlü yatırımda kısıntıya gidildiği, donanımlı eğitim personelinin istihdamından kaçınıldığı ve kalitesiz bir eğitim/öğretim ortamı oluşturulduğu görülmektedir. İşte okulumuzu diğer okullarından daha ön plana çıkaran en önemli özelliği, kurucularımızın da eğitimci olmaları ve 12 yıldır aktif olarak işletmekte oldukları diğer okulları sayesinde sektörde son derece önemli tecrübe ve alt yapılarının bulunmasıdır. 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret44660
Yemek Listesi :)
Yemek Listesi :)
Hava Durumu